Channeling

Čo je channeling?

V širokom slova zmyslu je channel prostriedkom prenosu. Prijíma a ďalej odovzdáva. Napríklad keď dostaneme nejaký nápad a podelíte sa s ním s iným človekom, tak ste channelom tejto myšlienky. Channel prijíma niečo, čo druhí nemusia vedieť a odovzdáva to ostatným.

Channel môže prijímať informácie od ducha, Boha, anjelov, od zvierat, rastlín alebo mimozemských civilizácii. Následne môžeme ich odovzdávať ďalej vo forme.

– písomného prejavu

–  obrazov, alebo iného umeleckého prejavu

– svojimi činmi, dokonca aj svojim úsmevom 😀

Channel môže prebiehať počas tranzu, spánku, meditácie, či v bdelom stave.

Ako si môžeme byť istý, že sú to tie bytosti, za koho sa vydávajú?

Odpoveď od tých bytostí: “Nemôžete si byť tým istý. V podstate to ani nie je  dôvod tohto stretnutia. Našim cieľom nie je vám dokázať našu totožnosť. Dali by sme dokonca prednosť tomu, keby vás to príliš nezaujímalo a keby ste sa namiesto toho sústredili na informácie, ktoré vám odovzdávame.”

Hovoria nám, aby sme ich ignorovali kto sú a namiesto toho sa sústredili na ich posolstvá. Prirodzene, že sme povahou týchto nehmotných bytostí fascinovaní a ich posolstvá činia ešte príťažlivejšími.  Pravdou však je, že ich tvrdenia , že sú duchmi nie sme schopní potvrdiť, a tak nevieme, či by sme ich posolstvám mali veriť alebo nie. Ak ich posolstvá starostlivo analyzujeme, uvedomíme si, že sú podobné.

Odpoveď od bytostí: “Neberte nás za slovo, vy samí nájdete pravdu. Nespoliehajte  sa na tvrdenia mystikov a všetkých náboženstiev, že ste duše, k tomu to poznaniu sa dopracujete cez vašu osobnú skúsenosť. Pokiaľ sa tak nestane, potom existencia ducha bude iba jedným z ďalších vašich konceptov či myšlienok. “

Každý človek, ako prejav náboženskej energie , je channelom.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: