Vzostup písaný ako “tajomstvo” v Biblii

Každý jeden si predstaví niečo iné pod slovom vzostup. Niekto očakáva vzostup energií, príchod mimozemských bytostí, ale všetci poznáme podstatu vzostupu, a ňou je PREMENA – proces. Viac o vzostupe nájdete tu.

O vzostupe z Biblie

Nie každé telo je to isté telo, ale iné je ľudské, iné zvieracie telo, iné vtáčie telo a iné rybie.

A sú telá nebeské a telá pozemské, ale iná je sláva nebeských a iná pozemských.

Iný je jas slnka, iný jas mesiaca a iný jas hviezd; veď hviezda sa od hviezdy líši jasom.

Tak je to aj so zmŕtvychvstaním: seje sa porušiteľné, vstáva neporušiteľné; seje sa potupené, vstáva slávne; seje sa slabé, vstáva mocné, seje sa telo živočíšne, vstáva telo duchovné. Ak jestvuje živočíšne telo, jestvuje aj duchovné.

Tak je aj napísané: “Prvý človek, Adam, sa stal živou bytosťou;” posledný Adam oživujúcim Duchom. Ale nie je prv duchovné lež živočíšne, až potom duchovné. Prvý človek zo zeme, je pozemsky; druhý človek je z neba.  Aký je ten pozemský, takí sú aj ostatní pozemskí; a aký je nebeský, takí sú aj ostatní nebeskí. A ako sme nosili obraz pozemského, tak budeme nosiť aj obraz nebeského. Hovorím však bratia, že telo a krv nemôžu byť dedičmi Božieho kráľovstva, ani porušiteľnosť nebude dedičom neporušiteľnosti.

A teraz prichádza to “tajomstvo”. 🙂

Hľa, poviem vám tajomstvo: Nie všetci umrieme, ale všetci sa premeníme: razom, v jednom okamihu na zvuk poslednej poľnice. Lebo keď zaznie, mŕtvi budú vzkriesení neporušiteľní a my sa premeníme. Veď toto porušiteľné si musí obliecť neporušiteľnosť a smrteľné si musí obliecť nesmrteľnosť. A keď si toto porušiteľné oblečie neporušiteľnosť a toto smrteľné si oblečie nesmrteľnosť, vtedy sa splní, čo je napísané: “Pohltená je smrť vo víťazstve.”

Prvý list Korintským 15. kap. verš 39-54.

Keď sa pozriem späť do vízii a astrálneho cestovania, tak tie pozemské telá sa nielen líšili od nebeských, ale aj od ostatných tiel ako sú mimozemšťania… .

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: