Telá mimákov

Dnes im venujem minútku ticha vesmírnym priateľom.  Takto vyzeral aj ten, ktorý sa pri mne pristavil, ibaže bol živší. 😛

Reklamy

3 komentáre

 1. Vierka ako si ho videla? Ja som počas zaspávania videla troch na chvíľu , prišlo to ako jasný obraz. Nahliadla som k nim a jeden z nich sa mi díval do očí. Vôbec nechápem prečo sa mi zjavili.

  • Videla som ho v skutočnosti, stál predo mnou 1,5 m, ale to bolo už dávno. 🙂 Nebol to sen, pretože som vonku pozorovala hviezdy s mp3 prehrávačom, ktorý mi včera nanešťastie zlyhal. Nepočula som, že sa niečo približuje, iba som zbadala rýchle mihnutie pod konárom stromu a potom som ho videla v plnej kráse aj jeho pohyb ako sa približoval ku mne. V podstate som onemela, keď stál pri mne v blízkej vzdialenosti a pozerali sme na seba. A taktiež vyzeral ako tí vo videu. Sny o mimozemšťanoch som mala až po tejto životnej skúsenosti – o blízkom stretnutí s iným druhom ako sme my. 🙂 A neskôr prišli aj vízie o jednej pyramíde, kde sa opäť stretnem s tými mimákmi, aby sme našli jednu kamennú dosku, a pritom bude aj pokolenie z Adama. 🙂 Tá pyramída má súvis s Mayským kalendárom – no viac nemôžem povedať. Vysvetlenie tejto dosky už dostávame prostredníctvom channelingov. Mimozemšťanov a UFO objekty už považujem za samozrejmosť, aj keď niekde tam prebieha ešte mimozemská bitka. 😛
   Martinka, tvoj jasný obraz, je niečo ako vízia s astrálnym putovaním. Nápodobne sa mi zjavil rovnako jasný obraz o pyramíde, ale nepovažovala som to za dôležité, brala som to ako výplod fantázie. V tom momente ako sa mi zjavili ďalšie série o pyramíde ako je cesta k pyramíde a cesta ku kamennej doske v pyramíde, už som zaostrila pozornosť a zapisovala si to.

   • Je tých dosiek 4? Nejaký podobný film som pozerala ,ale bolo to o tom, že ak zobral jednu dosku, ktoré sú ukryté v rôznych častaich zeme, tak vždy zbudil nejakého démona, ktorý ho chránil, ale to bol film. Určite nebol podľa skutočnosti.
    Vierka tak buď opatrná. pááá

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: