Poslovia a proroci

Ofaniel – 28.05.2011

Počúvam anjelik. 🙂

Tvoje želanie sa splnilo. Gaia tvoje volanie vypočula. Chceš hovoriť o prorokovi a poslovi?

Áno, chcem vedieť aký je rozdiel medzi nimi.

Tak dobre, aj keď som mal inú tému pripravenú pre Teba.

Výborne tak priebežne sa k tej téme môžeme dostať.

Najprv sa ťa spýtam na jednu otázku: Kto som?

Si anjel, si posol dobrých aj zlých správ.

Tak sa zastav. Stačí ak vynecháš slová dobrých aj zlých. Anjeli sú poslami správ a informácii, ktoré sa stanú alebo stali sa. V našej sfére/ríše alebo dimenzie ako to nazývate nie je čas, preto všetko čo obdržíte od nás môže sa ešte len stať. My sme v prítomnosti, pre nás sa všetko deje v rôznych rovinách sfér. Nie sme proroci, pretože narozdiel od prorokov, naše správy vás vedú duchovným rastom. Tieto správy vám pomáhajú nájsť to, čo ste stratili. Kto sú podľa teba proroci?

Proroci sú tí, ktorí na základe vlastných vízii, správ a informácii, ktoré obdržali z Universa alebo od vás predávajú katastrofické scenáre iným. Sú ako sirény.

Prečo si myslíš, že vám odovzdávajú iba katastrofické scenáre?

No, nepoznám proroka (prišla myšlienka) .. počkať, je to len moje vnímanie o prorokoch. Opravujem sa. 😛 V Biblii a rôznych iných knihách boli prorokované aj príchody Mesiášov, Spasiteľov, Bohov a iných nadpozemských bytostí.

Tak vidíš, vnímaš iba to, čo chceš vnímať. Vrátim sa k prorokom. Proroci vám odovzdali správy, ktoré sa ešte len stanú v ďalekej budúcnosti, sú zaheslované vo veršoch, pretože mnohí si vysvetľujú nepriaznivý čas za koniec sveta, ako to je napríklad v súčasnej dobe. Každý koniec znamená začiatok nového a lepšieho. Tak a teraz sa približujem k najpodstatnejšiemu rozdielu medzi poslami a prorokmi. Poslovia teda ako my anjeli vám odovzdávame správy, ktoré sa stanú v najbližšej budúcnosti vo vašom živote. Tieto správy sú viacvýznamové, ale keď nastanú, uvedomíte si ich a tieto správy si uchováte ako skúsenosť v živote a vďaka nim rastiete. Proroci vám odovzdávajú správy, ktoré sa ešte len stanú, ale v ďalekej budúcnosti. Tiež sú viacvýznamové, ukryté vo veršoch básní a piesní. Tým, že sú správy do ďalekej budúcnosti nemusia nastať. Príčinou ich nenaplnenia ste vy a vaša slobodná vôľa. Vy tvoríte tento Svet a vaša vôľa, skutky, činnosti môžu jednotlivé proroctvá oddialiť o týždeň, o mesiac, aj o roky. Tieto proroctvá sú pravdivé, ale závisí to na vás, kedy nastanú.

Hovoríš o tom, že vieme zmeniť osud? 😯

Nie, vy osud nezmeníte, môžete ho iba posunúť do inej časovej roviny vo vašom Svete.

Má to nejaký zmysel posúvať osud do inej časovej roviny?

A ty sa ma pýtaš?! Vieš predsa, že každá sekunda navyše vášho života vás o niečo obohacuje.

Ha, obohacuje nás o tom istom o jing a jang. 🙄

Tie vlny jing a jang utíš a obohatíš sa o niečo krajšie a lepšie.

Výborne, odpoveď na rozdiel medzi poslami a prorokmi je postačujúca. Mohol by si prejsť k tej druhej téme? /druhá téma je tak trochu fylozofická/

Hľadanie nových príležitostí na energický ión. Kódované ióny nájdeš v energii prírody. Častice tejto energie sú naakumulované týmto kódom. Hádaj koľko ti dávajú energie.

Dosť na to, aby som všetko zvládla do konca týždňa bez stagnovania.

Správne, môže ti dať ešte viac, diferencovanú energiu, ktorú používaš pri liečení a tvorení. Nemaj veľké medené veci, pretože sťahujú energiu. Je to energia katión. Katión energizuje maličké častice, ktoré vyrovnávajú vašu vnútornú energiu v čase, keď sa vaše hladiny energie znižujú alebo sú pod „veľkým útokom“ aniónov. Spúšťa sa automatický proces vo vás a nemusíte si tento pokles energie uvedomiť, pričom vzniká uvedomenie si svojej neobmedzenej a nevyčerpateľnej vnútornej energie. Energia prírody sa mení, tak aj vaša energia sa prispôsobuje.

Všetko so všetkým súvisí. Prečo si to nazval kódovaný ión?

Pretože tak ako vy máte kód, všetko má svoj vlastný kód.

Ešte niečo Ofaniel?

Keď sa napojíš s láskou ku všetkému, meníš vnútornou energiou aj ostatné. Krásny deň moja milujúca dušička.

Aj tebe Ofaniel v rôznych dimenziách. 😀

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: