Kontakt s mimozemskou civilizáciou

Vlády a rôzne tajné organizácie nám zatajujú kontakty s mimozemskou civilizáciou. Niet pochýb, že tieto mimozemské civilizácie nás kontaktovali pred tisíckami rokov a snažia sa nás opäť skontaktovať. Niektorí tvrdia, že kontakt s mimozemšťanmi je riskantný. Majú čiastočnú pravdu, pretože nikdy neviete čo môžete od nich očakávať.

PRVÝ KONTAKT (PRVÝ DRUH)

Pri prvom kontakte je dôležité, aby človek veril na mimozemskú civilizáciu a zároveň si veril, že tento kontakt sa mu vydarí. Prvý kontakt je dôležitý, ostatné kontakty sa budú vyvíjať už samé od seba. 🙂

Poznám veľa spôsobov ako dosiahnuť  prvý kontakt.

Kategória kontaktov:

1. kategória je fyzický – mimozemšťania navštevujú ľudí fyzicky, berú ich do UFO objektov…

2. kategória je nefyzický – mimozemšťania kontaktujú a  dávajú o sebe vedieť prostredníctvom rôznych metód:

špiritistické – ku kontaktu sa používajú klasické špiritistické metódy, kde odpovedá príslušník cudzej inteligencie

telestetické – kontaktovaná osoba sa pýta inej inteligencie  telestetickými prostriedkami – virgule, kyvadlá, odpovede sú väčšinou áno alebo nie

– písomné – kontaktovaná osoba odkazy samočinne píše (automatické písmo)

– mentálné – kontaktovaná osoba počuje a vníma hlasy

– vizuálné – mimozemské bytosti vnímame vizuálne, zvyčajne iba kontaktovaná osoba. Niekto vidí UFO na oblohe, ale iná osoba na tejto Zemi dostáva správu od mimozemskej bytosti v tom istom čase.

3. kategória je úplný kontakt – človek je sám mimozemšťanom, má mimozemské vedomie.

Pri prvej kategórii človek nekontaktuje mimozemšťanov, ale mimozemšťania si už vybrali danú kontaktnú osobu. 😕 Tak takým hovorím, že sú šťastlivci.

V druhej kategórie sa môže každý jeden realizovať na kontakt s mimozemšťanmi. Nezaručujem kvalitu odpovedí od mimozemšťanov, pretože môžu na to vplývať vonkajšie faktory. Akou metódou ich kontaktujete, takou istou metódou obdržíte odpovede.

Najnovšia metóda kontaktu je snívanie. Táto metóda je najlepšia akú poznám, žiadne náklady na vesmírne lode a nie je potrebné vynakladať veľkú  fyzickú aktivitu. 🙂 Je to jedna z najbezpečnejších metód. Veľa ľudí počas spánku sníva o mimozemšťanoch, ale skutočný kontakt s nimi zistíte vtedy, ak to čo sa vám sníva neviete popísať slovami, alebo v deň/v noci počas trvania vášho sna s mimozemšťanmi, boli v tom istom termíne zaznamenané aj objekty UFO v blízkosti Zeme. Má to jeden háčik a to, že aj druhá strana sa vám musí sprístupniť. Prostredníctvom tejto metódy, môžete získať rôzne odpovede na ich rozmnožovanie a konštrukcie lodí. Na kontaktovanie počas snívania sa  používa jeden druh z mozgových vĺn – Theta vlna.

Theta vlny (4 – 8 Hz) – tieto mozgové vlny charakterizujú stav hlbokého uvolnenia, meditácie, určitej fázy spánku. Pri theta vlnách môžeme nachádzať v bdelom stave vedomia neobvyklé riešenia problémov, môžu nastať rôzne hlboké nadhľady, rozvoj intuície a vízie.

Počas snívania môže nastať stav astrálneho cestovania, mimozemšťania vás vytiahnu z tela, aby vám niečo ukázali alebo povedali. Takýto podobný stav som aj zažila. Počas snívania podišiel ku mne jeden z nich a vytiahol ma z tela. Neodleteli sme do vesmíru, ale vytiahol ma do záhrady. Keď som sa otočila na severozápad zbadala som veľkú vesmírnu loď, z ktorej svietilo veľké svetlomodré svetlo. Po pár sekundách som zbadala lietajúce objekty, neboli to UFO objekty, ani vtáky, ale boli to ľudia unášaní počas spánku. To svetlo z lode ich priťahovalo priamo do útrob lode, niektorí spiaci ľudia mali na sebe ešte prikrývky. Mimozemšťan stál vedľa mňa a tiež pozoroval, či všetko prebieha v poriadku. Mala som pocit, že on má hlavný dozor, aby sa im to nevymklo spod kontroly. Neskôr sa rozlúčil so mnou a odišiel aj s tou loďou, hneď ma niečo stiahlo naspäť do tela.  V tej istej noci boli zaznamenané UFO objekty a niektorí ľudia nezvestní.

Tretiu kategóriu nepoznám, pretože nie som mimozemšťan. 😛

DRUHÝ KONTAKT (DRUHÝ DRUH)

Druhý kontakt prebieha vizuálne tým, že ich objekty spozorujete a dáte im na vedomie, že ich vidíte a spozorovali ste ich. Úspešne zavŕšený druhý kontakt zistíte vtedy, ak sa s tým istým objektom vrátia späť po druhýkrát v ten istý deň alebo v tú istú noc – pár minút skôr sekúnd.

TRETÍ KONTAKT (TRETÍ DRUH)

Počas tretieho kontaktu prebieha ako fyzické stretnutie s mimozemšťanmi. Majú krásne tajomné oči, ich pohyby sú rýchle.

ŠTVRTÝ KONTAKT (ŠTVRTÝ DRUH)

Tento štvrtý kontakt by som zaradila rovno do tretieho kontaktu, je väčšia pravdepodobnosť, že vás budú chcieť uniesť. Ich pohnútky vycitíte inštinktom, kedy máte utiecť z miesta. 😆 Niektorí nemajú radi ostré svetlo, čo aj mňa osobne prekvapilo, pretože ich lode obsahujú svetlo, asi sa necítia bezpečne.

Reklamy

3 komentáre

 1. Pridala by som svoje poznatky o nich.Su štyry druhy mimozemštanov.Niektory su dobry iny zly.Sme Ako Zem chraneny pred zlymy.Tí unášaju.Ano je to pravda niekedy len dušu,ale občas aj s telom.Objavi sa potom v inom čase a inom priestore a nie každa duša najde cestu spet do tela.Niekto zostane v kome.Každopadne ked unesu dobrý dostane akysy čip ochrany,tela i duše.V sekunde narušenia tohto obalu tela inou civilizaciou je tu záchrana a my možme pokojne toto cele divadlo prespat.

  • Erika, je to zaujímavé, ak máš viac poznatkov, ak chceš môžeš ich pridať článkom.
   Buď mi to pošleš na e-mail: vera13vera13@gmail.com a zverejním na tomto blogu alebo môžeš sa stať ďalšou autorkou tohto blogu. 🙂

 2. Nesmieme zabúdať ani na seba. Obávam sa že v snahe utajiť ich existenciu by armáda a rôzne zložky, mohli spôsobiť vyhynutie ľudstva, a to aj v prípade že by návštevníci patrili ” k tým dobrým “..
  Stačí aby sa zachovali ako krátkozrakí kreténi :), a napr. ich uväznili a robili na nich pokusy, a nebezpečný nepriateľ by bol na svete.
  Bohužiaľ, pre nás by prípadný konflikt s civilizáciou schopnou medzihviezdneho cestovania, skončil veľmi rýchlo…
  V prípade, že by teda došlo k “prvémui kontaktu”, by preto nebolo od veci apelovať na vládne zložky, aby sa chovali priateľsky a pohostinne…
  Týka sa to všetkých zemí, ale hlavne USA

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: