Kruh v obilí 2010 v Hampshire

Tento kruh v obilí bol objavený v roku 2010 v starodávnom Hill Fort Old Sarum v Hampshire, vo Veľkej Británii. Zatiaľ mám vytvorené iba dve verzie.

1. verzia je príchod “anjela” zo siedmich nebies, telies.

2. verzia je používanie slnečnej energie na ich účely.

Predstavme si, že sme objavili planétu s rôznymi bytosťami. Ako nadviažeme  kontakt s tými bytosťami? Komunikáciou, ktorej by porozumeli obe strany.  Forma komunikácie môže byť reč tela, ale najvhodnejšia forma komunikácie sú symboly, ako to bolo pred tisíckami rokov. Väčšina kruhov v obilí sú zobrazené v kruhu, čo môže predstavovať Vesmír ako nekonečnosť. Kruh nemá počiatok ani koniec, a preto symbolizuje večnosť, celistvosť, nebesá, kozmos, absolútno a dokonalosť. Kruh predstavuje v mnohých kultúrach ustavičný cyklus ročných období a nekonečný beh Slnka po nebi. Často sa používa ako symbol Slnka a taktiež Mesiaca v splne. Symbol oko znamená schopnosť vidieť, v mnohých tradíciach je spojené s kúzelnou alebo duchovnou mocou.

1.verzia: Veľký kruh, v ktorom je piktogram znamená vesmír. Tých sedem malých kruhov sú sedem druhov mimozemských rás, zo siedmich planét, nebies. Anjel, ktorého poslali, aby mu ukázal videnie, nebol z nebeskej klenby, ale bol z anjelov slávy tohto sveta a prišiel zo siedmich nebies. … Viem, že anjel znamená posol, nie prorok, je možné, že tento kruh nám oznamuje príchod nového posla “Mesiáša” zo siedmich planét. Pravdepodobne sa to viaže na rok 2012, ako zmena a nie koniec sveta. Tak ako prišiel Krishna, Budha, Ježiš, Boh Ra … príde nový posol. Je to menej pravdepodobné, pretože nevidím tam  symbol planéty Zem.

Tak som prešla na druhú verziu: V prípade, ak ten veľký kruh znázorňuje Slnko a jej erupcie, a  druhá časť symbolu zobrazuje sa ako UFO objekt, predstavuje využívanie slnečnej erupcie ako zdroj energie.  V Ley Line línii, Wiltshire sa objavili ďalšie dva piktogramy, ktoré vyjadrujú presnejšie túto verziu.

Prečo práve nám to oznamujú? Prednedávnom sme sa dozvedeli, že UFO objekty sa objavili v blízkosti Slnka – dôkazom sú zo SOHO fotografie. Viac pravdepodobné je to, že  pomocou slnečnej energie, pracujú UFO objekty pri vytváraní svetelných brán  – portálov do inej dimenzie alebo bližšie k iným planétam. 🙂

SOHO fotografie:

http://youtu.be/wFtSlLxE4No

UPOZORNENIE: Je to len názor jednotlivca, tento článok môže obsahovať iba 1% pravdy. 🙂 Pre mňa je veľmi dôležitý, pretože pracujem na odpovedi.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: