UFO a kruhy v obilí

Prečo objav UFO na oblohe?

„Hospodine z nebies pozerá na všetkých ľudských synov. Z miesta, kde tróni, hľadí na všetkých obyvateľov zeme.“ (Žalmy, 33.-13,14) Stvoritelia dozerajú zo svojich lietajúcich strojov na konanie ľudstva tak, ako to vždy robili.

Kruhy v obilí

Kruhy v obilí, považujem za symboly tak ako sú vyobrazené rôzne symboly v pyramídach, v jaskyniach a soškami rôznych bytostí. Presnejšia technika čítania týchto kruhov neexistuje, stále sú záhadou.V dnešnej dobe tieto kruhy sa vysvetľujú tak ako naši predkovia si vysvetľovali mimozemšťanov za Stvoriteľov, čo vlastne mali pravdu. Kresťan si ich vysvetlí, že je to dielo Ježiša, čo má vlastne aj pravdu, ezoterik si ich vysvetlí, že je to odkaz na čakry a energie v nás, čo má tiež pravdu, ufológ si ich vysvetlí, že je to reč ako skontaktovať nás, čo má takisto pravdu a takto by som mohla pokračovať ďalej…

Prečo nás kontaktujú týmto spôsobom? Je to jednoduché, pretože každý kto uvidí ten obraz, vysvetlí si ho správne a je to dôkaz, že nie sme sami vo vesmíre.

Nie všetky kruhy v obilí sú rovnaké, ale podobné, ktoré sú vytvárané rôznymi rasami mimozemskými. Každá mimozemská rasa má svoj štýl. 🙂 Niektoré kruhy v obilí majú aj vlastnú sériu. Najčastejšie tvorí obvod piktogramu kruh, je to z môjho pohľadu symbol vesmíru = Univerza/nekonečnosti.

Ako rozoznať pravé kruhy v obilí?

Mnoho úsilia vynaložia bádatelia po celom svete i u nás ako rozpoznať skutočné kruhy od falšovaných. A je na zamyslenie koľko i celkom inteligentných ľudí venuje svoj volný čas a um na vytvorenie dôkazu o falošnosti kruhov v obilí. Pri čom si vôbec neuvedomujú, že dôkaz o falošnosti jednej bankovky nedokazuje falošnosť ostatných. Že pritom spochybňujú aj nejakého miestneho prútikára je len dôkazom ako malo vedia o týchto javoch. To že prútikárova reakcia na hrane medzi kruhom a okolitým obilím nehovorí nič o pravosti alebo nepravosti ale len o schopnosti prútikára zaregistrovať zmenu v prostredí. Nasledujúce riadky venujem viac práve tým budúcim falšovateľom ako ostatným bádateľom aby si uvedomili márnosť ich konania a nesťažovali i tak ťažkú prácu solídnych bádateľov. Pravé fenomény C.C. /z angličtiny/ sa totiž odlišujú v mnohých fyzikálnych a fyzikálno-chemickými anomáliami. Je jasné, že k rozhodnutiu či je kruh pravý alebo nie sú nutné objektívne merania a nie napríklad pocity prútikára. Tieto anomálie sú väčšinou merateľné len prvých pár dní /max. týždeň až 10 dní/ od vzniku obrazca.

Medzi charakteristické anomálie patria :

 • vyššia alebo nižšia rádioaktivita prostredia oproti okoliu
 • odlišná intenzita a smer magnetického poľa
 • prudké výkyvy elektrostatického poľa
 • rušenie príjmu rádiových vĺn
 • nahrávky tzv. elektromagnetického zvuku
 • neobvyklé poškodenie rastlín, ktoré možno označiť ako nemechanické /priečne praskliny na povrchu stebiel, vysušenie vnútorných častí pri súčasnom neporušení povrchových vrstiev, abnormálne zväčšenie /nafúknutie/ kolienok na steblách a podobne.
 • Fyzikálno-chemické zmeny v zrnách /klíčivosť, bobtnavosť a mnohé iné/

Naopak medzi charakteristické znaky falzifikátov patria :

 • polámané alebo u koreňa vyvrátené klasy
 • stopy po kolíku v strede či iné podozrivé jamky napríklad po chodúľoch a podobne
 • odtlačok položených klasov do mäkkej pôdy
 • pravidelne, presne kruhový tvar s geometricky umiestneným stredom /skutočné kruhy sú skôr mierne eliptické s excentricky umiestneným stredom.
 • Určitú ostražitosť by v nás mala vyvolávať aj dobrá viditeľnosť od hlavnej komunikácie a príliš veľká publicita.

Najcharakteristickejšie je pre pravé kruhy ohnutie a nie polámanie pri zemi.

Čo spôsobuje takto ohnutie stebiel? Niektorí svedkovia týchto javov, vidia modré svetlo, stĺp, ktorý sa premiestňuje. Podľa mňa je pravdepodobné, že je využívaná plazma na takej teplote, ktorá nespáli, ale pri určitej teplote sa ohne toto steblo obilia. Bohužiaľ nemám laboratórne podmienky, takže nemám to overené. :-/ Okolo plazmy si ešte overujem ďalšie informácie.

Kruhy a ich vysvetlenie

 Tak toto je piktogram, ktorý sa podaril vedcom rozlúštiť. Ten kruh je ako CD disk, zistili vedci, že sa jednotlivé časti (tie bodky) opakujú po 8 bitov. Tak to konvertovali do ASCII, čo je druh počítačového jazyka, s ktorým kódujeme abecedu. Odkaz je v anglickom jazyku: „Majte sa na pozore pred tými, čo vám dávajú falošné dary a porušujú svoje sľuby. Veľa bolesti, no stále je ešte čas. Tam vonku je dobro. Sme proti podvodom. Priechod sa zatvára.“

Kruhy v obilí sú tiež channelom. Mimozemské rasy nám odovzdávajú informácie. Napríklad jednou z nich je, ako vyzerá stavba vesmírnej lodi trojuholníkového tvaru.

Reklamy

4 komentáre

 1. zaujimave video.
  asi nam chcu nieco povedat.
  mozno ako zanikneme.
  mozno ako sa zmutujeme.
  mozno ze nas oni stvorili.
  to co sa nam snazia povedat nikdo nevie.

 2. Ja mam tusenie ze nam chcu povedat ze niaky prechod k nim sa zatvara ze mame stale cas sa pridat k nim. podla vsetkeho co som videl v odkazoch ( nie len v tomto ale vo vsetkych) chcu povedat toto: Ludia mate stale cas! pridajte sa k nam prechod k nam sa zatvara. vas svet sa znici ! my nepozname klamstva! podte k nam este stale mate cas!

  • ďakujem pato za odpoveď, niečo na tom pravdy bude, pretože raz mi anjeli povedali, že táto Zem je nestabilná. Možno tento svet sa zničí, ale oni sú tu stále s nami a ešte stále niečo hľadajú. 😉

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: